Corona Virüs (Covid-19)

Aralık 2019’da Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve kısa sürede tüm dünyayı etkisi altına alarak küresel bir salgın haline dönüşen Corona virüsünün (Kovid-19) ülkemizde de görülmesi herkesin malumudur.

Ülkelerin aldığı önlemlere rağmen virüsün (Kovid-19) artık pek çok ülkede görülmeye başladığı ve yaşanan üzücü vaka sayılarında devamlı artışlar olduğu bilgisi gelmektedir.

Ülkemiz sağlık yetkilileri almamız gereken önlemlerle ilgili bilgilendirmeler yaparak; hep beraber Korona virüse (Kovid-19)  karşı mücadele etmemiz gerektiğini devamlı olarak bildirmektedirler.

Tüm dünyada yayılan Korona virüse karşı bizler de ENDOW olarak üzerimize düşen tüm sorumlulukları yerine getirmeye çalışarak, virüsün insanlarımız arasında bulaşıcı etkisinin en minimum seviyede tutulması için her türlü gayret ve özeni göstermekteyiz.

Değerli çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın, ülkemizin ve tüm dünyadaki insanların bu süreci sağlıklı bir şekilde geride bırakmalarını temenni eder, geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz.

Write a Comment